Standard StarCode XML

wersja 2.0

StarCode XML   Dokumentacja   Systemy sklepowe   Materiały promocyjne   Kontakt

Jeżeli Tworzysz sklepy internetowe skontaktuj się z Nami.

Systemy sklepowe zgodne ze standardem StarCode XML 2.0

sStore - sklepy internetowe

Sklepy internetowe sStore można założyć w 2 minuty i testować za darmo! Mają zaawansowaną integrację z Allegro.pl oraz różnymi innymi systemami. W standardzie otrzymujesz kilkadziesiąt różnych szablonów graficznych sklepu oraz do aukcji Allegro.pl. A wszystko to w najlepszej cenie w Polsce! Zapraszamy do darmowego testowania.
Strona WWW: sklep-internetowy.sstore.pl.


Selly

Zaawansowana platforma sklepów internetowych z pełnym pakietem użytecznych narzędzi do prowadzenia sprzedaży przez internet. Bezpłatna domena przez cały okres umowy. Pełna funkcjonalność dla małego sklepu jak i hipermarketu z ogromną ilością produktów. Ponad 30 integracji z porównywarkami cen, pasażami sklepów i płatnościami elektronicznymi. Nieograniczona możliwość rozbudowy i zawsze bezpłatne aktualizacje oprogramowania. Plany abonamentowe dopasowane do popularności sklepu oraz minimalne koszty początkowe dla rozpoczynających sprzedaż przez internet.
Strona WWW: www.selly.pl.


eCommerce24h

eCommerce24h to oprogramowanie sklepu internetowego, hosting i pomoc techniczna (IT) w jednym, a przy tym brak opłat związanych z uruchomieniem sklepu oraz abonamentowych. Aktualny opis funkcjonalności sklepu znajdziesz na naszej stronie - zapraszamy.
Strona WWW: www.ecommerce24h.pl.


mediaSens

Stawiamy na indywidualizm. Każdy z naszych Klientów otrzymuje wyjątkowy sklep internetowy, który jest dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Wszystkie funkcje sklepu są dostosowane do ścisłych wymogów klienta, co znacząco przekłada się na ułatwienie samej obsługi sklepu. Na życzenie naszych klientów realizujemy ich pomysły odnośnie wyjątkowych modułów sprzedażowych, które są tworzone na zamówienie. Dzięki nam każdy klient może otrzymać swój jedyny i niepowtarzalny sklep internetowy, który będzie skrojony na miarę oczekiwań.
Strona WWW: www.mediasens.pl.


IAI-Shop.com

IAI-System.com jest firmą oferującą wyjątkowy produkt jakim jest kompleksowy system zarządzania sklepem interentowym - IAI-Shop.com. Decydując się na współpracę z IAI-Shop.com otrzymujesz w swoje ręcę usługę, w której możesz spokojnie koncentrować się tylko na swoim biznesie bez obawy o obsługę i mozliwości narzędzi. Dlaczego?

Integracja wymaga ciągłego śledzenia obowiązujących trendów, zmian w narzędziach i systemach z którym współpracuje system. Ciągłe nadążanie za zmieniającymi się narzędziami jest praktycznie niemożliwie dla pojedynczego, małego podmiotu. Wynika to z kosztów pracy specjalistów, którzy muszą opiekować się takimi narzędziami. Dlatego wybranie tak rozbudowanego i stale aktualizowanego systemu jak IAI-Shop.com umożliwia korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw integracji, bez obawy, że pewnego dnia system przestanie działać i bez ponoszenia dodatkowych wydatków.

Klienci IAI-Shop.com mają wyjątkowo dogodny sposób realizacji integracji z porównywarką cen SmartBay.pl. Do tego otrzymują wszechstronny i intuicyjny moduł integracji zawierający wszystkie niezbędne ustawienia integracji. Cały proces integracji odbywa się w pełni automatycznie.
Strona WWW: www.iai-shop.com.


Shoper

Shoper to profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego. Główne jego zalety, to możliwość dodawania nowych języków, zaawansowany system zarządzania szatą graficzną, integracje z wieloma porównywarkami cen (również smartBay.pl) oraz systemami płatności. Kod źródłowy nie jest szyfrowany i można go dowolnie modyfikować. Opłata za sklep jest jednorazowa, licencja dożywotnia a instalacja oraz wstępna konfiguracja - gratis. Oprogramowanie nieustannie rozbudowujemy o nowe coraz bardziej zaawansowane funkcje.

Kilka możliwości oprogramowania Shoper.pl:
- Brak limitów produktów, kategorii i producentów
- Unikalne raporty sprzedaży, najczęściej oglądanych i kupowanych produktów
- Produkty powiązane
- Przyjazne adresy URL
- Wymiana linkami
- System zamówień krok po kroku
- Powiadomienia email oraz SMS o zamówieniach
- Automatycznie generowanie faktur proforma
- Kupony rabatowe oraz kody promocyjne
- Zarządzanie zamówieniami, sprawdzanie statusu zamówienia przez klienta
- Integracja z Allegro.pl

Wiecej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.shoper.pl. Mimo dużej ilości funkcji program jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Oprogramowanie Shoper.pl to jedno z najbardziej rozbudowanych narzędzi sklepu internetowego dostępnych na rynku polskim.
Strona WWW: www.shoper.pl.


GoShop

Sklepy internetowe GOshop to nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie e-commerce. Każdy sklep internetowy GOshop jest tworzony w oparciu o indywidualny projekt graficzny, z uwzględnieniem gustu i wymagań klientów.
Strona WWW: www.goshop.pl.


KQS.store

Funkcjonalne i proste w obsłudze - tak najkrócej można opisać oprogramowanie KQS.store.

Od kilku lat stale rozwijane pod potrzeby sprzedawców i kupujących. Sklep nie posiada żadnych limitów ilościowych oraz można go zainstalować na wybranym przez siebie serwerze. Wszystkie czynności związane z wprowadzaniem produktów, obsługą zamówień i konfiguracją pozostałych elementów, takich jak szata graficzna wykonuje się za pomocą przeglądarki w panelu administracyjnym.
Strona WWW: www.kqs.pl.


NetCart

Oferta oprogramowania Netcart skierowana jest do osób nowoczesnych, przedsiębiorczych, poszerzających swoje horyzonty a przede wszystkim racjonalnie myślących. Biznes internetowy nie różni się niczym od biznesu w realnym świecie, chcemy żebyś zdawał sobie z tego sprawę i nadal podejmował decyzje opierając się jedynie o fakty i surowa kalkulacje.
Nasze oprogramowanie pozwala na: proste i szybkie zarządzanie sklepem, efektywną prezentacje produktów, Maksymalizowanie bezpieczeństwa transakcji, stabilną pracę sklepu, graniczenie wydatków przy jednoczesnym zwiekszeniu obrotów sklepu.
Strona WWW: www.netcart.pl.


e-Sklep Internetowy - 3D Studio Production

W pełni funkcjonalny i popularny system sprzedaży internetowej.
Najważniejsze funkcje: samodzielne wprowadzanie produktów do sklepu, możliwość importu/exportu danych, podział produktów na dowolną ilość kategorii i podkategorii, zróżnicowane stawki podatku vat, różne strefy podatkowe np. kraj, stan lub region, grupy klientów np. stały klient, hurtownik, partner...
Strona WWW: www.3dstudiopro.com.


osCommerce

Poplularna i darmowa platforma sklepowa.
Strona WWW: wwww.oscommerce.com (język angielski).