StarCode Systems

SYSTEMY SPRZEDAŻOWE, E-COMMERCE

Dedykowane rozwiązanie e-commerce dla Twojego biznesu.

Poszukujesz nietypowego rozwiązania e-commerce? Masz pomysł na biznes, a nie posiadasz oprogramowania potrzebnego do jego realizacji? Jesteś na dobrej drodze - możemy stworzyć je dla Ciebie i Twojej firmy.

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem podobnego oprogramowania i mamy w tym duże doświadczenie. Stworzyliśmy już różnego rodzaju pasaże handlowe, porównywarki cen, serwisy ogłoszeniowe, portale aukcyjne oraz przetargowe, sklepy internetowe, a także mniej powszechne systemy do rekrutacji pracowników (headhuntery) czy system monitoringu opinii w internecie. Oczywiście nie ograniczamy się do powyższych i jesteśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć zupełnie inne aplikacje internetowe, e-commerce wg Twoich potrzeb.

Co możemy zaoferować Tobie już teraz?

System StarCode ADV - rozbudowana, skalowalna aplikacja umożliwiająca stworzenie dowolnego serwisu z ogłoszeniami, ofertami, informacjami. Na bazie tego systemu może powstać na przykład serwis nieruchomości, ofert pracy, katalog / baza firm czy serwis anonsów towarzyskich.  Bardzo rozbudowana struktura oraz mnogość opcji konfiguracyjnych powoduje, że system ten można dostować do potrzeb Klienta. Dowiedz się więcej o systemie ogłoszeniowym StarCode ADV.

System StarCode Compare - aplikacja e-commerce w czystym tego słowa znaczeniu. Podstawowym zadaniem tego oprogramowania jest agregowanie ofert (zazwyczaj sklepów internetowych). Za pomocą tego oprogramowania można zbudować porównywarkę cen, pasaż handlowy czy wyszukiwarkę produktów. Dowiedz się więcej o systemie porównywarki StarCode Compare.

Sklepy internetowe SmartSell (BETA) - platforma sklepów internetowych - umożliwia założenie sklepu internetowego w kilka minut. Do prowadzenia sklepu internetowego nie wymaga wiedzy technicznej. Intuicyjna obsługa, że każdy może rozpocząć e-handel. Obecnie system jest w fazie testowej - jednakże już teraz możesz założyć za darmo sklep internetowy i sprzedawać. Dowiedz się więcej o sklepach internetowych SmartSell.

Poszukujesz czegoś innego?

Stworzyliśmy również serwisy i aplikacje e-commerce innego typu, m.in platformy handlowo-przetargowe czy serwisy społecznościowe - więc doświadczenia i wiedzy nam nie brakuje.
Zapraszamy do kontaktu... 

NASZE MARKI

SmartBay.pl SmartSell.pl GoShoper.com