StarCode Systems

PROJEKTOWANIE STRON WWW

Strona internetowa - zoptymalizowana i przyjazna dla użytkownika - to podstawa. Twoja firma posiada już taką?

Dobrze zaprojektowana, czytelna strona internetowa to podstawa dla każdej firmy, instytucji czy osoby pragnącej zaistnieć w sieci. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie funkcjonalną i atrakcyjną stronę internetową dostosowaną do Twoich potrzeb.


Jak działamy i co robimy?

Tworzymy zarówno proste strony wizytówkowe dla firma jak i rozbudowane serwisy korporacyjne dla firm i instytucji. W każdym z przypadków, szata graficzna strony jest dostosowywana do indywidualnych wymagań i charakteru przedsiębiorstwa - z poszanowaniem identyfikacji wizualnej firmy / biznesu danego Klienta.

Gdy zajdzie taka potrzeba strona internetowa zaopatrywana jest w system zarządzania treścią (CMS) - umożliwiający zmianę, edycję treści na stronie w sposób łatwy i intuicyjny przez osobę znającą jedynie podstawy obsługi edytorów tekstu i przeglądarki internetowej.

W swoich produktach stosujemy autorskie rozwiązania, dlatego też możemy bez problemów dostosować serwis internetowy Klienta do nie typowych zadań. Zbieranie zamówień poprzez stronę WWW, księgowość online (dostęp do dokumentów, rozliczeń dla Klientów biura rachunkowego) czy aplikacja wyliczający cenę bramy garażowej po podaniu jej wymiarów - nie stanowi dla nas problemu.

Jednym z nietypowych rowiązań, które wdrożyliśmy dla naszego Klienta - Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Zielonej Górze jest system zdarzeń on-line. Każda akcja, wezwanie straży pożarnej powoduje automatyczną informację na stronie WWW. Jest to rozwiązanie unikalne w skali całej Polski.

Jesteśmy pewni, że możemy przygotować dla Ciebie i Twojej firmy stronę, która spełni Twoje oczekiwania. Zapraszmy do kontaktu z nami, a przedstawimy Tobie naszą ofertę.

NASZE MARKI

SmartBay.pl SmartSell.pl GoShoper.com